Cvičenie

Vylepšený GraviFit

V tomto roku nastalo a ešte nastane pre GraviFit mnoho zmien. Rada by som sa o ne s vami podelila.

Vraciame sa v plnej sile

V prvých mesiacoch tohto roku sme pre moje dlhotrvajúce zdravotné problémy nemohli otvoriť veľa predpôrodných kurzov. Dobrá správa je, že už som v poriadku a opäť plnohodnotne kurzujem 🙂

Noví partneri

Vo februári sa nám podarilo rozbehnúť spoluprácu so skvelou značkou Medela a v apríli s detským kútikom s kaviarňou Tuttibambini v Rovinke. Tento mesiac sa k ním pridala značka Aniball – zdravotnícka pomôcka pre ľahší pôrod.

Noví partneri

Posily v tíme

Náš lektorský tím neustále na sebe pracuje a rozvíja sa. Pridali sa k nám dve skvelé lektorky Janka Jányová – lektorka novopripravovaného tehotenského a popôrodného pilates cvičenia a Hanka Kolmanová – lektorka predpôrodných kurzov. U nášho trénera tehotenských cvičení Karola sa rozvinuli problémy s kolenom a šiel pod nôž. Veríme, že čoskoro bude fit a bude sa vám môcť naplno venovať.

Nové kurzy cvičení

Okrem predpôrodných aktivít začíname aj s popôrodnými. Pripravujeme pre vás popôrodnú jogu a popôrodný pilates s bábätkami. Naďalej budeme pokračovať v predpôrodných kurzoch pre II. a III. trimester, gravidjoge, tehotenských cvičeniach a BabyFite.

Pilates s Jankou

Janka sa už na vás teší

Lepšie a väčšie priestory

Poslednou veľkou novinkou sú úplne nové cvičebné priestory, v ktorých vás radi privítame od 01.07.2014. Sťahujeme sa do priestorov zdravotného strediska na Šustekovej ul. , naďalej v Petržalke.

Nová miestnosť v príprave

Nová miestnosť v príprave

Teším sa na vás ja a zvyšok tímu GraviFit.

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
Cvičenie v tehotenstve
Cvičenie počas tehotenstva – 12 cvikov na fitlopte
tehotenská joga video
Cvičebné video: Úplná zostava (Gravid joga #2)
gravid joga jogový dych video
Cvičebné video: Jogový dych (Gravid joga #1)

PRIDAJTE KOMENTÁR

*