Cvičenie

Vylepšený GraviFit

V tomto roku nastalo a ešte nastane pre GraviFit mnoho zmien. Rada by som sa o ne s vami podelila.

Vraciame sa v plnej sile

V prvých mesiacoch tohto roku sme pre moje dlhotrvajúce zdravotné problémy nemohli otvoriť veľa predpôrodných kurzov. Dobrá správa je, že už som v poriadku a opäť plnohodnotne kurzujem 🙂

Noví partneri

Vo februári sa nám podarilo rozbehnúť spoluprácu so skvelou značkou Medela a v apríli s detským kútikom s kaviarňou Tuttibambini v Rovinke. Tento mesiac sa k ním pridala značka Aniball – zdravotnícka pomôcka pre ľahší pôrod.

Noví partneri

Posily v tíme

Náš lektorský tím neustále na sebe pracuje a rozvíja sa. Pridali sa k nám dve skvelé lektorky Janka Jányová – lektorka novopripravovaného tehotenského a popôrodného pilates cvičenia a Hanka Kolmanová – lektorka predpôrodných kurzov. U nášho trénera tehotenských cvičení Karola sa rozvinuli problémy s kolenom a šiel pod nôž. Veríme, že čoskoro bude fit a bude sa vám môcť naplno venovať.

Nové kurzy cvičení

Okrem predpôrodných aktivít začíname aj s popôrodnými. Pripravujeme pre vás popôrodnú jogu a popôrodný pilates s bábätkami. Naďalej budeme pokračovať v predpôrodných kurzoch pre II. a III. trimester, gravidjoge, tehotenských cvičeniach a BabyFite.

Pilates s Jankou

Janka sa už na vás teší

Lepšie a väčšie priestory

Poslednou veľkou novinkou sú úplne nové cvičebné priestory, v ktorých vás radi privítame od 01.07.2014. Sťahujeme sa do priestorov zdravotného strediska na Šustekovej ul. , naďalej v Petržalke.

Nová miestnosť v príprave

Nová miestnosť v príprave

Teším sa na vás ja a zvyšok tímu GraviFit.

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
Jednoduché joga cviky, ktoré vás pripravia na pôrod
cvičenie pre tehotné video
Cvičebné videá pre tehuľky zadarmo
gravid joga video
Gravid Yoga na doma (video)

PRIDAJTE KOMENTÁR

*