Novinky a aktuality

Vianočný bazár detského oblečenia a hračiek

Bazár oblečenia a hračiek

Blížia sa Vianoce a s ními všetok ten zhon a snaha potešiť našich blízkych darom. V prípade našich detičiek to môže byť oblečenie či nová hračka. Niektoré mamičky si ale aj pri najväčšej snahe nemôžu toho veľa dovoliť. Pomôžme im spoločne bazárom oblečenia a hračiek. Zároveň sa zbavíme nepotrebného oblečenia a upraceme 🙂

Piatok 16.12.2016

Do nášho štúdia nám veľa z vás prinieslo oblečenie, z ktorého váš drobec už vyrástol. S krásnou myšlienkou, nech to posunieme niekomu, komu to pomôže. S cieľom naplniť myšlienku sme pripravili Vianočný bazár detského oblečenia a hračiek. Za symbolické ceny si na ňom budete môcť vybrať čisté a nepoškodené veci.

Pomôž sebe aj iným

Detský Domov StudienkaCelý bazár zakladáme s myšlienkou pomôcť. Darovaním oblečenia sa zbavíte už nepotrebného oblečenia alebo hračiek, ktoré ešte veľmi dobre poslúžia iným. Bolo by nesmierne smutné takéto veci len tak vyhodiť, nemyslíte? Aby tej pomoci nebolo málo, z vyzbieraných peňazí darujeme ich časť zase ďalej. Rozhodli sme sa podporiť Detský Domov Studienka v Petržalke.

 

S bazarom nám poháma šikovná Paťa a jej Oblačko, ktorá podobným spôsobom pomáha najmä opusteným zvieratkám.

Svoju účasť môžete potvrdiť aj priamo na Faceboku.

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
Rozdiel medzi pôrodnou asistentkou a dulou
Pôrodná asistentka a dula nie je to isté
Nespavosť počas tehotenstva
Partnerský program GraviFit
Spúšťame partnerský program

PRIDAJTE KOMENTÁR

*