Novorodenec

Recenzia knihy : Rodičia sa pýtajú ortopéda

Recenzia knihy : Rodičia sa pýtajú ortopéda

Pred pár týždňami sa mi do rúk dostala knižka od vydavateľstva Ikar vydaná roku 2014 s názvom Rodičia sa pýtajú ortópéda.

Osobne som od tohto titulu nečakala nič veľké, nakoľko mnohé knižky pre rodičov sú totálne zúfalstvo. Niektoré z nich dokonca opisujú starostlivosť o dieťa ešte z doby našich prastarých rodičov. Avšak už po prečítaní prvých viet, som dospela k tvrdeniu, že táto knižka bude mať pre rodičov význam a odborne im pomôže v mnohých otázkach.

Názov ,,Rodičia sa pýtajú“  z môjho pohľadu vystihuje celý obsah. V knihe môže rodič nájsť najčastejšie otázky ktoré sú jasne popísané a zdôvodnené. Kniha je plná ilustrácií, čo rodičom ponúka vizuálnu predstavu o tom, ako popisované vyšetrenie prebieha. Rovnako v nej môžu nájsť kopec odporúčaní a najčastejších ochorení chrbtice, ktoré vznikli dôsledkom nedostatočnej prevencie už v rannom detstve.

Otázky typu aké topánky dieťa potrebuje, keď už chodí a behá, či preventívne baliť na široko, prečo sa dieťa hrbí, alebo či sú vhodné topánky po staršom súrodencovi. Toto všetko trápi myseľ dnešných rodičov.

Preto každému rodičovi odporúčam zaobstarať si túto knižku. Stane sa vašou bibliou, ktorú máte pri sebe a v prípade potreby nájdete v nej všetky potrebné odpovede.

Kde ju kúpiť

V každom internetovom alebo kamennom kníhkupectve za cca 15€.

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
lehátko do vane na kúpanie bábätka
Lehátko do vaničky (recenzia)
Sťahujúci pás po pôrode
Sťahovací pás po pôrode (recenzia)
Happy baby box - unboxing
Čo obsahuje pôrodný balíček Happy Babybox?

PRIDAJTE KOMENTÁR

*