Novinky a aktuality

Živé online prenosy zadarmo

Živé online prenosy

Našim dlhodobým cieľom v GraviFite je poskytovať všetkým tehuľkám dostatok informácií o tehotenstve a možnostiach prípravy na pôrod. Ďalším nástrojom, ktorý nám s tým pomôže sú online prenosy cez internet. Na začiatok budeme streamovať každý mesiac.

Online prenosy budete môcť sledovať prostredníctvom nášho kanálu na YouTube. Stačí sa napojiť a môžete sledovať. Na počítači, tablete alebo telefóne. Aktuálne termíny budú zverejnené na stránke „Podujatia„.

Výhodou živého streamu je možnosť zapojiť sa do diskusie a priamo tak diskutovať s nami alebo ostatnými tehuľkami.

Už 21. marca na tému Aniball

aniball-balenie

 

Prenosy budú dostupné zadarmo a pre všetkých. Ako sme naznačili v úvode, streamovať budeme zatiaľ raz mesačne. Prvým prenos je naplánovaný na 21. marca. O balóniku Aniball bude rozprávať Baška, zakladateľka nášho štúdia a pôrodná asistentka.

[dt_button link=“https://www.gravifit.sk/podujatie/online-prenos“ target_blank=“false“ button_alignment=“default“ animation=“fadeIn“ size=“medium“ style=“default“ bg_color_style=“default“ bg_hover_color_style=“default“ text_color_style=“default“ text_hover_color_style=“default“ icon=“fa fa-chevron-circle-right“ icon_align=“left“]CHCEM SA PRIPOJIŤ[/dt_button]

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
Aj budúce mamy sú hrdinky tejto doby
PICA (čítaj PIKA) počas tehotenstva
Bazár oblečenia a hračiek
Vianočný bazár detského oblečenia a hračiek

PRIDAJTE KOMENTÁR

*