Cvičenie

Modrykonik.sk testoval naše štúdio

Modrykonik.sk testoval GraviFIt

Používateľky webu modrykonik.sk testovali naše štúdio. Z prihlásených sme vybrali 20 žien, ktoré nás navštívili osobne alebo online. Výsledky ich testovania si môžete teraz prečítať.

Ja môžem tento kurz ohodnotiť len pozitívne. Dozvedela som sa veľa veci, ktoré vám nik nepovie buď preto, že sa mu nechce alebo ich jedoducho nevie. Kurz bol navyše aj vtipný a veľmi ma pobavil.
Odporúčam ho každej žienke, ktorá chce mať informácie, ktoré potrebuje a bez zbytočností.

Používateľka 141993 v reakcii na predpôrodný kurz.

Modrykonik.sk testuje GraviFit

Kurzu nemám čo vytknúť, keďže za tak krátky čas obsiahol skutočne veľa. A často to boli veci, o ktorých sa ani nedočítate nikde na internete, nakoľko boli nazbierané niekoľkoročnými skúsenosťami lektorky.

A preto kurz odporúčam všetkým, ktoré ešte váhajú. Okrem príjemne stráveného víkendu spoznáte aj množstvo super mamín a pri kurze sa dokonca zabavíte, keďže mnoho vecí je podaných s humorom a vtipom.
No už snáď zostáva, keby aj ten pôrod prežijeme s takou ľahkosťou, ako prebiehal aj kurz emoticon

Používateľka niqka v reakcii na predpôrodný kurz.

Cvičenie sa mi pozdáva, takže určite pokračujem aj s ostatnými lekciami. A pokiaľ trpíte problémami ako bolesť chrbtice, stuhnuté svalstvo krku, prípadne strpnuté/opuchnuté ruky a nohy tak toto určite odporúčam. Rozhýbala som si celé telo a vypustila z hlavy všetko nepotrebné a zamerala sa výlučne na seba a na svoje bábätko.

Používateľka edibedi v reakcii na online kurzy GraviFit Doma: Cvičenie.

Modrý konik testuje GraviFit

GraviFit je centrum pre cvičenia pre tehulky a aj centrum predpôrodnej prípravy. Centrum sídli v hlavnom meste a patrí medzi tie NAJ! Keď mi prišla pošta s tým, že testujem GraviFit už som aj plánovala cestu do BA. No to nebolo vôbec potrebné. A prečo? Pretože GraviF. ponúka ONLINE CVIČENIA v pohodlí domova. emoticon Myslím, že rovnako ako ja, to ocenia mamičky, ktoré už doma dieťa majú a vďaka online cvičeniu nie sú časovo viazané na presnú hodinu. Jednoducho si cvičenie pustia keď majú čas, chuť a náladu. A nemusia sa obávať či to stíhajú a čo ostatné členstvo rodiny. Nepochybnou výhodou je aj možnosť si zacvičiť kdekoľvek vás to napadne!!! Nie len pred telkou ale aj doma na záhrade, vonku v lese, na pláži na dovolenke!

Používateľka tansulinka v reakcii na GraviFit Doma: Cvičenie.

Ostatné recenzie spolu s fotkami nájdete na webe modrykonik.sk. Za zdieľanie pozitívnych ohlasov ďakujeme všetkým zúčastneným.

[dt_button size=“big“ style=“default“ animation=“none“ color_mode=“default“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.modrykonik.sk/forum/otestovali-sme/vase-skusenosti-s-gravifit/“ target_blank=“false“]Ostatné recenzie používateliek MK[/dt_button]

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
cvičenie pre tehotné video
Cvičebné videá pre tehuľky zadarmo
Jednoduché joga cviky, ktoré vás pripravia na pôrod
cviky na uvoľnenie chrbtice video
Cvičebné video: Cviky na uvoľnenie chrbtice (Gravid joga #3)

PRIDAJTE KOMENTÁR

*