Cvičenie

GraviFit Doma je tu!

GraviFit Doma: Štúdio pre tehotné u vás doma

Po dlhých mesiacoch príprav vám môžeme konečne predstaviť náš najnovší počin – GraviFit Doma.

Myšlienka online kurzov vo forme videí sa v našich hlavách zrodila už dávnejšie. Realizácia na seba dala chvíľu čakať. No po nekonečných hodinách točenia, strihania a prác na webe sme Doma úspešne odštartovali. O čo teda ide?

Online, vždy a všade

Interne GraviFit Doma označujeme ako virtuálne štúdio, v ktorom navštívite kurzy prípravy na pôrod a cvičenia pre tehotné. Prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartphonu v pohodlí vášho domova. Ide o logické rozšírenie služieb nášho bratislavského štúdia aj ostatným tehuľkám. Doba je moderná, každý je online, tak prečo nie?!

No a keďže gro našich služieb spočíva v príprave na pôrod a cvičení pre tehotné, GraviFit Doma sa rozdeľuje presne takto isto.

GraviFit Doma je virtuálne štúdio, v ktorom navštívite kurzy prípravy na pôrod a cvičenia pre tehotné. Prostredníctvom počítača, tabletu alebo smartphonu v pohodlí vášho domova

Cvičenie

V knižnici videí nájdete energiou nabité hodiny gravid jogy pod vedením našich lektoriek Mišky a Katky. Spolu s Veronikou sme pripravili novinku – Pilates pre tehotné. Ten nenájdete ani v našom štúdiu. Oba cvičenia sú skôr zamerané na doplnenie energie, relaxáciu a oddychnutie.

Samozrejmosťou je nie-menej žiadané tehotenské cvičenie, ktorého sa ujala Vlaďa. Tak ako v našom štúdiu, tešiť sa môžete kvalitné precvičenie celého tela spolu s úľavovými polohami. No nekup to!

Do budúcna plánujeme natočiť aj popôrodné cvičenia, takže o svoje obľúbené aktivity nebudete ukrátené ani po pôrode.

Ponaťahovanie chrbtice

Príprava na pôrod

Druhá polovica programu GraviFit Doma slúži ako príprava na pôrod, dopľňa tak naše predpôrodné kurzy. Baška sa svojej úlohy ujala ako sa patrí a pripravila dokonca viac obsahu ako na samotných kurzoch. Témou je priebeh tehotenstva, výber pôrodnice/pôrodníka, pôrod samotný a obdobie po ňom. Nevynechali sme ani budúcich oteckov –  niektoré lekcie budú venované iba im.

Príprava na pôrod bude dostupná koncom marca.

Predplatné

GraviFit Doma funguje ako predplatné. Stačí si vybrať želaný obsah a dĺžku. Cvičenie pre tehotné je dostupné na 1 alebo 3 mesiace. Príprava na pôrod rovných 12. Obsah je vám dostupný neobmedzene 24/7 s ľubovoľným počtom prehratí. Prípravu aj cvičko môžete objednať spolu a samozrejme aj predĺžiť.

Prihlasovacia obrazovka GraviFit Doma

Časté otázky

Existujú nejaké ďalšie poplatky za prehrátie videa?
Nie. Všetky videá je možné prehrávať neobmedzene. Vždy a koľko-krát to bude potrebné. Platí sa vždy iba za samotné predplatné.

Musím navštevovať vaše štúdio, aby som získala prístup k videám?
Nie. GraviFit Doma predstavuje samostatný produkt. Stačí si objednať predplatné a získate plný prístup k jeho obsahu.

Je možné streamovať videá aj do zahraničia?
Áno. Všetok obsah GraviFit Doma je dostupný aj zo zahraničia a bez akéhokoľvek obmedzenia.

Je možné videá stiahnúť a sledovať ich offline?
Nie.

Aké cvičenia sú aktuálne k dispozícií?
GraviFit Doma sme spustili s 9 lekciami gravid jogy a 3 lekciami pilatesu. V blízkej dobe pridáme tehotenské cvičenie a celú prípravu na pôrod.

Je nutné za nový obsah platiť?
Nie. Nový obsah je dostupný zadarmo všetkým členom s platným predplatným.

Veľké plány

Vďaka internetu nás môžete „navštíviť“ konečne aj mimo Bratislavy. No a v blízskej dobe nás vo vybraných miestach stretnete aj osobne. Plány máme veľké, takže do skorého videnia.

S novinkami a rozvojom aktivít pokračujeme a už o niekoľko dní vám predstavíme ďalšie vychytávky.

[dt_button size=“big“ style=“default“ animation=“none“ color_mode=“default“ icon=““ icon_align=“left“ color=““ link=“https://www.gravifit.sk/doma“ target_blank=“false“]Viac informácií o GraviFit Doma[/dt_button]

 

 

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
Modrykonik.sk testoval GraviFIt
Modrykonik.sk testoval naše štúdio
cvičenie pre tehotné video
Cvičebné videá pre tehuľky zadarmo
Cvičenie v tehotenstve
Cvičenie počas tehotenstva – 12 cvikov na fitlopte

PRIDAJTE KOMENTÁR

*