Cvičenie

Cvičebné videá pre tehuľky zadarmo

cvičenie pre tehotné video

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Už dlhšiu bodu pre vás točíme, striháme a postupne aj publikujeme videá. Určené sú najmä tým tehuľkám, ktoré nie sú z Bratislavy a nemôžu nás osobne navštíviť. Na druhú stranu ich pokojne môžu použiť aj naše klientky a vyplniť si tak voľné dni medzi kurzami. Pozrite sa, čo sme pre vás pripravili.

Doma a zadarmo

Na začiatok sme pre vás pripravili zostavy inšpirované našim tehotenským cvičením a gravid jogou. Stretnete v nich naše inštruktorky a niekoľko tehotných. Možno aj vašu kamošku z kurzu. Videá sú dostupné zadarmo na našom blogu v kategórií cvičebné videá a na YouTube kanáli. Prehrať si ich tak môžete na počítači, tablete alebo televízií.

Joga a cvičenie

Videami Gravid jogy vás prevedie Katka. Na úvod vás čaká nácvik jogového dychu. Dostanete sa aj k úplnej zostave. Pomocou videa si tak môžete osvojiť vybrané techniky ale aj precvičiť celé telo. Tak ako na našich kurzoch. Zostavami tehotenského cvičenia vás prevedie Vlaďa. Po rozcvičke vás tak isto čaká jedna vybraná kompletná zostava, vďaka ktorej precvičíte a uvoľníte celé telo. Tým samozrejme nekončíme. Očakávať môžete ďalšie zostavy ako aj iné druhy cvičenia.

[/vc_column_text][vc_single_image image=“3654″ alignment=“center“ border_color=“grey“ img_link_large=“yes“ img_link_target=“_self“ image_hovers=“true“ img_size=“large“][vc_column_text]

Janka, Katka, Janka, Baška

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Na cvičenie nepotrebujete nič extra. Stačí vám dostatok priestoru, podložka a bežné veci ako uterák či voda. Na začiatku každého videa sú potrebné pomôcky vždy napísané. Ak aj niektorú z nich nemáte, nič sa nedeje. Zaobídete sa často aj bez nej. Želám príjemné cvičenie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

ZDIELAŤ
PODOBNÉ ČLÁNKY
GraviFit Doma: Štúdio pre tehotné u vás doma
GraviFit Doma je tu!
Report z kurzu Cvičenie podľa Ľ. Mojžísovej
gravid joga jogový dych video
Cvičebné video: Jogový dych (Gravid joga #1)

PRIDAJTE KOMENTÁR

*